česky
úvod > Reference

Zúčastnila jsem se kurzu s názvem Pánevní dno. Kurz byl zaměřen na ženy středního věku, rozebírala se problematika pánevního dna, hormonální rovnováhy, intimního života a mnoho dalších. Díky naprosto profesionálnímu přístupu Ivety se mohla rozjet plodná diskuze, která byla jistě přínosem. Během kurzu jsme cvičily, povídaly, naslouchaly, přemýšlely a získávaly informace. Lektorčin osobní, a i osobitý postoj zajistil příjemnou atmosféru, ve které se ženy cítily dobře a jistě. Kurz plynul tak přirozeným rytmem, vše bylo ve vyváženém poměru. V neposlední řadě nám bylo připraveno i výtečné občerstvení; což celý seminář dovedlo k dokonalosti. Upřímně mohu kurz Pánevního dna doporučit ženám, které chtějí zažít pár hodin, kdy se mohou věnovat jen a pouze sobě, něco se dozvědět, zacvičit si a možná trochu odbourat některá nesmyslně zažitá tabu. N.

Ahoj Iveto, bylo to moc fajn, slyšet a vidět věci, které si běžně neuvědomujeme. Byla cítit ta důvěra, s kterou jsme na kurz přišly a klid a uvědomění, s kterým jsme z něho odcházely. Za mne moc děkuju, škoda že mi nevyšel čas na tu druhou část. Ráda se zase podobného zúčastním. Měj se hezky, Štěpánka.

Moc děkuji za dva krásné páteční večery. Doporučuji všem ženám, které se chtějí dozvědět nejen o panevním dnu, ale také o sobě, o ženskosti, přijetí a vnímání svého těla. Ivetko, moc děkuji a těším se na další akce. Š.